• Hormonálna antikoncepcia

    Dobrý deň, beriem antikoncepciu BELARU už 2 roky, 2.7. som zabudla dať 1 tbl a zistila som to 3.7. Užívam ich bežne okolo 20:00. V príbalovom letáku bolo, že mám užiť 2 a ak balenie vypotrebujem do 7 dní (ostáva mi 6) tak mám začať nové bez pauzy a menštruácie. Nechránnený pohlavný styk som mala 2.7. Poradíte mi prosím, čo mám robiť? Treba si dať núdzovú tabletku?

    Dobrý deň,
    núdzovú tabletu si nedávajte a postupujte podľa tohto návodu. Doberte balenie a začnite nové bez prestávky. Menštruáciu nemusíte dostať, ale ak aj dostanete, nevadí to.