• Môžem slabé špinenie považovať za menštruáciu?

    , Autor: bencicova.nika@gmail.com

    Dobry den,
    uz skoro rok užívam HAK Mistra, minulý mesiac mi neprišlo krvácanie z vysadenia, tehotenský test bol negatívny.

    Nezávisle na to mi gynekológ zmenil antikoncepciu na Jeanine, ktorú som tento mesiac užívala prvýkrát. Momentálne som v 7 dňovej pauze; 3 dni po užití poslefnej tabletky, cize v case kedy mi mala začať menštruácia, som mala slabé poldňové špinenie a potom už nič, môžem to považovať za krvácabie z vysadenia?

    Pohlavný styk mám iba chránený kondómom, je šanca, že by som bola tehotná? Treba spraviť ďaľší tehotenský test ored pokračovaním v užívaní tabletiek? Alebo je to normálne, prípadne je problém niekde inde?

    Dobrý deň,
    takéto zoslabenie menštruácie je priaznivý efekt tabletiek, dokonca môžete krvácnie úplne stratiť. Nemusíte sa stresovať, nie ste tehotná, ak ste neurobili chybu pri užívaní.
    Mimochodom Jeanine je rovnaká antikoncepcia ako Mistra iba od inej firmy.