• Penclen

    dobry den,chcela by som sa opytat ci Penclen znizuje ucinok antikoncepcie Triquilar?dakujem za odpoved

Podobné otázky

  • HAK a Penclen

    Dobrý deň pán doktor. Už tretí mesiac užívam Penclen a spolu s ním aj HAK Novynette, ktorá mi úplne vyhovuje a nerobí žiadne problémy. Chcem sa spýtať, či je nutné používať aj inú metódu ochrany pred otehotnením, alebo či je účinnosť Novynette zachovaná. ďakujem za rýchlu odpoveď

  • rada

    Dobry den,
    chcela by som sa vas opytat na spolocnom uzivani antibiotika a natikoncepcie.
    V den, ked som zacala prvykrat brat antikoncepciu( maitallon) som zacala brat aj antibiotika(pencel), budem ich brat mesiac.
    Po 12 dnoch uzivania antikoncepcie som mala nechraneny pohlavny styk s erekciou do posvy, tak sa Vas chcem opytat ake je riziko otehotnenia...ci sa mam bat nechceneho otehotnenie.

  • lyndinette 20 a penclen

    dobry den pan doktor,
    chcela by som sa opytat na ovplyvnovanie antikoncepcie uzivanim penclenu.. styk bez ochrany som mala 1.1.2010.. kedy mozem zacat brat penceln,aby ostala ochrana neporusena??12.1.by som mala zobrat poslednu tabletku lyndinette a mat tu 7 dnovu pauzu.. neviem,ci treba brat bez pauzy pocas uzivania antibiotik alebo ako.. za odpoved vopred dakujem.. Bohdana

  • penclen, polygynax,lindynette30

    dobry den, chcela by som sa opytat, ci penclen moze znizit ucinnost lindynette 30.. polygynax som uz douzivala, teraz uz len penclen uzivam.. dakujem :)

    Dobrý deň,
    penicilínové antibiotiká iba málo ovplyvňujú odbúravanie antikoncepcie, preto sa nestresujet. Polygynax sa takmer nevstrebáva, takže účinnosť neznižuje.

  • antibiotiká

    Dobrý deň.Potrebovala by som poradiť vo veci-mám zápal mandlí pri čom dlhodobo cca 2 mesiace musím užívať PENCLEN a mám aj antikoncepciu MINISISTON.Moja otázka je či tieto lieky oslabujú účinok antikoncepcie? Inak sa cítim dobre nie som chorá len mám zvýšené aslo následkom čoho mám tie lieky a po doužívaní musím podstúpiť výber mandlí v lokalnej anestéze ale až po sezone nakoľko som alergik a tu sa chcem opýtať či musím pred zákrokom HAK vysadiť? Ďakujem vám za odpoveď.

    Dobrý deň,
    Penclen znižuje účinky MInisistonu iba málo, okrem toho je Minisiston vyššie dávkovaná antikoncepcia, takže bude účinná. Čo sa týka antikoncepcie a výberu mandlí, závisí na zvyklostiach pracoviska, spýtajte sa na krčnom.