• Vhodna HAK

    Dobry den prajem

    Dakujem pekne za Vase odpovede
    Zacinam brat 2 balenie Maitalon,neskutocne sapotim,som unavena,unavena,to je hrôza.
    Chcem Vas poprosit o radu,kedze som v Predcasnej menopauze,aka HAK by bola pre Mna vhodna,aby som doplnila davku hormonov,ktoru potrebujem a nepriberala
    Bez HAK rapidne priberam,zavodnujem sa a som ako ,,balon,,
    Velmi pekne Dakujem

    Dobrý deň,
    maitalon by mal byť vhodný, čo do zloženia preparátu. Ak by stále pretrvávali uvedené problémy, je potrebné myslieť aj na poruchu funkcie štítnej žlazy, alebo iného endokrinného orgánu.