• nevyhovujúca HAK

    Dobrý deń pán doktor,prednedávnom som Vás prosila o radu ohľadom HAK pre subj.pocit nechuti-odmietania sexu.Prešla som teda z yasminelle na Jeanine.Nič sa však nezmenilo,skôr sa pridružili zmeny nálad-som neskutočne nervózna ,náladová,hocičo ma vyvedie z miery- čo pri mojich 15 mesačných dvojičkách sa stáva "nezlučiteľné so životom".HAK mi bola doporučená o.i. aj pre endometriozu II.st.(endometriozna cysta -2cm,na ľavom vaječníku,iné ložiská nie sú dg.).
    Pán doktor prosím, existuje nejaká vhodná HAK,ktorá by bola vhodná aj kvôli endometrioze,na druhej strane by nemala nežiad.účinky tohoto charakteru ???
    ďakujem

    Dobrý deň,
    skúste náplaste, vylučujú konštantné hladiny hormonov a menej vplývajú na náladu. Zmeny nálady sposobuje progesteron, ktorý rovnako mení nálady aj tehotným.