• Maitalon

    Dobry den prajem

    Je vhodna HAK Maitalon i v Predcasnej menopauze?
    Ked neberiem HAK,rapidne priberam,Mam vykyvy nalad,brucho ako ,,balon,, atd.
    Pribera sa z tejto Antikoncepcie?
    Dakujem pekne

    Dobrý deň,
    hormonálna antikoncepcia je liekom voľby pri predčasnej menopauze, žiaľ v našej krajine Vám ju nepreplatí poistenie.
    Maitalon je vhodná, pri nej nedochádza k zadržaniu vody v tele, takže vaša váha by sa nemala meniť.