Dieťa články

0 TIP: Adventný kalendár VĎAČNOSTI

TIP: Adventný kalendár VĎAČNOSTI

Deti Vianoce milujú. Píšu Ježiškovi, tešia sa na prípravy, pečenie, zdobenie, vianočné vystúpenia a rozprávky. Nás, dospelých, možno trošku sviatočný zhon stresuje, ale radosť je nákazlivá a tak radi podľahneme vianočnému čaru aj my. Čítať viac..

0 M Krvácanie z nosa: (NE)treba sa ho báť?

Krvácanie z nosa: (NE)treba sa ho báť?

Krvácanie z nosa, odb. epistaxia, nemusí predstavovať nič závažné, avšak na druhej strane môže byť príznakom nejakého prebiehajúceho ochorenia. To, do akej miery je nebezpečné, závisí od viacerých faktorov – od častosti, intenzity, príčiny vzniku a napr. i od veku a prekonaných ochorení. Čítať viac..

0 M test otcovstva - je to dieťa vôbec moje

Test otcovstva: Je to dieťa moje?

Žiadne dieťa si nezaslúži byť v situácii, kedy sa jeho rodičia sporia o to, či sú skutočne jeho otec a mama. Ale, žiaľ, niekedy život prinesie takéto situácie... Pomôže pri tom aj test. otcovstva. Čítať viac..

0 TAKTO budú mať deti radi matematiku

TAKTO budú mať deti radi matematiku

Aj vy svojim deťom čítate rozprávky? A čo tak porozprávať sa s nimi pred spaním o matematike? Tak isto ako rozprávka rozširuje slovnú zásobu detí a cibrí fantáziu, zábavné matematické príbehy môžu zlepšiť ich matematické schopnosti. Čítať viac..

Článkov: 1187