Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Spadol na zem

    , Autor: Gabika?

    Dobrý deň chcela by som sa spýtať čím to je ,že môj 2 syn znicoho nič spadol na zem a niejakych cca 15-20minut nechodil a keď sa aj postavil tak sa mu podlamovaly kolienka. Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Mal asi nejakú náhlu hypotoniu. Môže to mať rôzne príčiny, je potrebné ho sledovať a ak bude treba vyšetriť prípadne aj na neurológii.