Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Nervozita,

    , Autor:

    Dobry den, moj 6mesacny chlapcek ma velmi nekoordinovane pohyby ked ho drzim v naruci, stale sa myka zo strany na stranu buchne si o mna hlavicku stale a taktiez je velmi nervozny, taky je stale napnuty neviem preco. Za odpoved vopred dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Odpoveď nebude celom vyčerpávajca, lebo neviem, či nie je nedonosený, či nebol nejaký rblém pri pôrode, či nemal diagnostikované nejaké ochorenie. V tomto veku eštenie všetky deti dobre držia hlavičku, môže sa ešte tak hýbŤ. V každom prípade odporúčam navštíviť vašu lekárku, ktorá prípaden vyžiada aj neurologické konzílium.