Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • poradit

    , Autor: vivika

    Dobry den uz som vam pisala dcerka ma 11mesacov a stale sa neposadi uz aj stvornozkuje raz sa jej podarilo sadnut so styroch a odtedy nic skor sa stavia na nohy a chyta sa posteli apostavi sa.ked aj lezi trosku vyssie tak sa posadi neviem co si mam mysliet.dakujem za vasu odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Podľa vašej informácie sa jedná síce o nie celkom pravidelný vývoj motoriky smerom k vzpriameniu ale vidíte sama , že napreduje, taže netreba nič urýchľovať ani robiť / hlavne nedávať do chodítka!/ a všetko bude v poriadku.