Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Štítna žľaza

    , Autor: Steluska

    Dobrý večer možno to tu nepatrí ale možno mi poradíte alebo aspoň váš názor poprosím mám 20 rokov mám jedno dieťa ..od 5 rokov mi diagnizovali štítnu žľazu ...na kontrole som bola asi pred 7

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem, či máte nejaké ťažkosti. Podľa toho sa poraďte s vašim obvodným lekárom, či je potrebné sledovanie u endokrinológa. Lekár by mal mať vašu dokumentáciu, kde je isto aj informácia o vašom ochorení na štítnu žľazu.