Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Borelioza

    Dobrý deň, zaujímalo by ma,či je potrebné vyšetrenie krvi a liečba boreliozy u mojej dcerky, ktorá ma teraz 3 mesiace, ked som mala boreliozu počas tehotenstva? ATB som neuživala. Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nie, nie je to potrebné. Neviem, prečo ste neužívali antibiotika. Ak je dokázaná borelioza, hlavne prvé štádiu, liečba antibiotikami je potrebná.