Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Šupinky vo vlasoch

    Dobrý deň pani doktorka. Čítala som vo Vašej poradni,že odporúčate krém Babysquam na šupinky vo vlasoch. Môže byť použitý aj pre staršie deti ? Dcéra - 7 rokov, má s tým dlhší čas problém, šupinky sú len v ofinke, sú žltej až "hrdzavej farby". Používali sme Triamcinolon, ale moc nepomohol.
    Ďakujem pekne.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nechápem prečo triamcinolon. V tomto veku je to už vlastne príznak lupín, použila by som už aj šampón Nizoral, babysquam môžete použiť tiež.