Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • chrápanie a nádcha

    , Autor: maja29

    Dobrý večer, chcela by som sa spýtať: mám 6 a pol ročnú dcéru, v noci chrápe cez deň pocit plného nosu, aj keď sáka tak jej nič nejde. Pred dvoma rokmi jej vyberali nosnú mandlu, ktorá jej znova dorástla. Užíva Zodac a Flixonase. Problém stále trvá. Čo mám s ňou robiť, je to hrozné počúvať. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Okrem toho, že jej budete zvlhčovať nosnú sliznicu aj prostredie, nebudete ju vystavovať prašnému a zafajčenému prostrediu, doporučujem konzultáciu u odborného krčného lekára. Ak doporučí opätovné odstránenie nosnej mandle, treba to podstúpiť.