Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Je to kašeľ ?

    Pani doktorka, synček má 7 týždňov a pokašlieva. Ale neviem či je to z choroby alebo mu zatekajú sliny alebo mlieko. Je to suchý kašeľ ak tak, sople nevidim a ručnou odsávačkou nič neodsajem, dýcha sa mu dobre, teplotu nemá. Takto pokašle pár krát denne, väčšinou po jedle alebo keď leží dlhšie na chrbte. Počas spánku nekašle. Sem tam počujem, že chrapká. Videla som aj dosť sliny. Čo myslíte, je to suchý kašeľ alebo je to asi zakuckávanie ? V utorok sme boli na poradni a všetko ok a pokašlievať/kuckať začal v stredu. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pravdepodobne je to zakuckanie lebo v tomto veku sa im začne tvoriť naozaj viac sliniek,