Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Helicobacter pylori u bábätka

    , Autor: Ivs

    Dobrý deň, syn má 4 mesiace a na zaklade rozboru stolice mu zistili helicobacter pylori. Máva hlieny v stolici a často ho nadúva. Lekár si nevie rady čo stým u tak malého bábätka, tak sa radí s gastroenterológom a podobne. Zatiaľ kázal užívať len probiotika. Bábätko je plne dojčene. Poradíte niečo prosím? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite poradím tiež len užívať probiotika, ideálne enterol. Sledovať hmotnosť a vvoj dieťatka.