Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Soor

    , Autor: anne56

    Dobrý deň,mala ma 5 týždňov uz druhý krat ma soor, je to normzlne tak často? Co treba nato dávať?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Stáva sa to. Treba vyhodiť všetky cumle! a vyvriť všetky fľašky, ak ich používate.
    Ja dávam na soor vypiť dieťatku diflucan v príslušnej dávke.