Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kasel 3 mesacneho babatka

    , Autor: nina-5

    Dobry den, mam 3 mesacneho synceka, ktory kasle asi vyse tyzdna, nema soplik ani teplotu. Pred mesiacom som bola chora aj ja, aj manzel, aj moja mamina aj svokra ... vsetci sme kaslali, nemali teplotu ani sopel, vyliecili sme sa sirupmi no len manzel uzival antobiotika. Pani lekarka, nam hned nasadila Suprax pre maleho a nerobila mu ani vyter ani crp. Neviem, ci je to spravne a ci mu tie antibiotika bez crp a vyteru mam podavat. A vraj mu mam odsavat aj soplik, no ziadny nema. Kasel ma vlhky. Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite by som takto nepostupovala ale to je jediné, čo k tomu môžem napísať, keďže som dieťatko nevyšetrila.