Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Mlieko

    , Autor: michaela-6

    Dobry den.Chcela by som sa poradit ci je normalne ak 2rocne dieta si v noci pyta aj4x mlieko.Pijeme este Bebu.Cez den ani nie ale v noci sa budi na mlieko.Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Záleží na tom, koľko vypije. Ale nemalo by za deň vypiť viac ako 330 ml mlieka, včítane mliečnych výrobkov, naozaj maximum 500 ml za deň!