Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • krvne hodnoty

    , Autor: adel07

    Dobry den ,p. doktorka prosím Vás o Vas nazor, moj syn (3r) mal vys.krv na krvny obraz kt. Bol v poriadku dalsie hodnoty boly zvysene a to konkretne Monocyty abs.p. 1,280
    Bazofily abs.p. 0,187
    Eozinofily abs.p. 0,704
    Monocyty % 15
    Eozinofily % 8,27
    Bazofily %2,20
    Nasa p. doktorka mu dala aerius sirup kedze sa prejavila aj alergia s tym ze ho bude uzivat dlhodobo nepretrzite aj ako posilnenie imunity pri castych virozach. Za vas nazor dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    M8 zvýšené eozinofily to je pravda ale na to, či je potrebné užívať Aerius vám neviem odpovedať. On neposilňuje imunitu pri častých virózach, je to antihistaminikum, liek proti alergii, ktorú možno pani doktorka predpokladá. Viac sa k problému neviem vyjadriť.