Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Bolesť v slabinach.

    , Autor: lenka23

    Dobrý deň, moja 2,5 ročná dcérka sa posledné dva mesiace sťažuje na bolesť v slabinach resp. bedrových slabinach. Nie je to pravidelné ale keď už áno tak veľmi plače. Teploty nemá už dvakrát sme s tým boli u doktorky ale nič nezistila ani nás nikam neposlala. Crp bolo v poriadku. Nemáte náhodou skúsenosť čo by to mohlo byť. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak nemá poruchu chôdze, nekríva nesúvisí to s bedrovými zhybmi. Treba však vyšetriť, či nemá v slabinách zväčšené uzliny, prípadne že tam nelokalizuje bolesť odinakiaľ: obličky, brušo, dolné končatiny, podľa toho by bolo potrebné spraviť základné vyšetrenia: moč, odbery, sono bruška a atd.....Závisí od vyšetrenia.