Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Informacua

    , Autor: katarina-34

    Chcela by som sa opýtať mám trojmesačnú dcéru stále ju kojim a bola som snou v poradni a obvodný lekár mi kázal ísť na detskú gynekológiu že má diagnózu Fúziu pyskov a neviem oco ide že sa ten zákrok robí ambulantné môžte my vysvetliť oco vlastne ide a či je to nutné lekárka mi vôbec nepovedala oco vlastne ide a ako sa taký zákrok robí že zvyčajne to dievčatá maju

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to zlepenie malkých pyskov v oblasti genitáli.Je potrebné ich uvolniť, robí to detský gynekológ, výkon je nebolestivý, jednoduchý, krátky a nekrváca.Je samozrejme ambulantný.