Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • predkozka

    , Autor: adel07

    Dobry den p. doktorka, prosim Vas mojmu 11 mesac.chlapčekovi islo stahovanie predkozky celkom dobre,bol chory mal ATB a od toho casu sa mu predkozka neda stiahnut a nasilu to nechcem skusat,ako mam postupovat teraz dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V totmto veku chlapcom ešte bežno predkožku nesřahujeme. Nemusíte to robit ani vy a už vůbec nie na silu. Pri ročnej alebo 15 mesačnej prehliadke na to upozornite lekára / vačšina z nás to kontroluje/ a poraďte sa ako to robit.,