Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • návšteva urológa

    , Autor: jankachmelova

    Dobrý deň, pediatrička poslala môjho syna po prehliadke v 2.-roku ku urológovi z dôvodu, že sa mu celkom nedá stiahnuť predkožka. Nemá problém pri močení ani žiadne iné problémy. Je to v tomto veku už potrebné riešiť alebo to stačí neskôr. Počula som na túto tému toľko rôznych názorov, že mi je ťažko sa rozhodnúť. Ďakujem Vám za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je možné to riešiť, pretože zväčša sa to už samé neupraví, ak sa jedná o fimózu.