Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Koľko hodín nejesť ,nepiť pred narkózou ?

    Dobrý deň pani doktorka,neviete mi prosím poradit, kolko hodin pred narkozou nesmu papat a pit 13-mesacne babatka??? V lete nas asi neminie operacia nezostupenych semennikov u Miska a asi este skor hydrokela u Matuska a ja mam najvacsi stres z toho, ze oni este v noci pytaju aspon 1 x papat a sem-tam napit cajika. To mi tam preplačú celu noc, alebo co, chudatka moje...
    Alebo na to maju lekari nejaku \"fintu\", ako take male deticky \"oblbnut\" aby nepapali???

    ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V každej nemocnici a pri každej oerácii na to majú svoje pravidlá a vedia ich zapbezpečiť tak, aby dieťatko netrpelo. nerobte si starosti, určite všetko dobre dopadne.