• Kašeľ a pichanie v bruchu

    Dobrý deň, už dva týždne mám silný vlhký kašeľ, a už doberám aj druhé antibiotiká. Som v 33tt.
    Už tri dni ma pichá v bruchu na ľavej strane keď kašlem, a už cítim že to miesto ma dnes pobolieva aj keď nekašlem. akoby už také ubolené.
    Brucho mi netvrdne. Nemá to vplyv na bábätko?
    V štvrtok som bola na poradni, bolo všetko v poriadku. Pichanie začala v piatok.
    Ďalujem za odpoved.

    Dobrý deň, príčin pichavých bolestí v ľavom boku môže byť viacero, Predpokladám, že je to kašľom navodená svalovka. Na plod to vplyv nemá. Ak boli všetky výsledky vyšetrení a nálezy v poriadku, nemusíte sa obávať. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. V prípade pretrvávania ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.