• Nehoda s čistiacim prostriedkom

    Dobrý deň, som v 27. týždni tehotenstva a stala sa mi taka vec, že pri upratovani som si ruku nechtiac obliala savom proti plesniam. Išla som si ju oplachnuť ale aj tak ma to vystrašilo, či som nemohla uškodiť bábätk v brušku. Prosím o radu.

    Dobrý deň, ak ste si ruku poriadne a dôkladne umyli, nemusíte sa obávať, na tehotenstvo to nebude mať žiadny vplyv.