• Zlý pohyb

    Dobrý deň včera pri otáčaní v posteli večer som sa veľmi zle pohla v brušnej časti dosť to zabolelo a chytil ma krc no následne to prešlo a cítim sa fajn len sa chcem spýtať či zlý pohyb môže spôsobiť odlúčenie placenty alebo sa nemusím obávať ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Plod je v maternici dobre chránený. Bežný pohyby, či fungovanie nespôsobí odlučovanie placenty, ani nepoškodí plod v maternici.