• Časté sono

    Dobrý deň ešte sa chcem spýtať počas svojho tehotenstva som bola veľmi často sonovana kvôli komplikáciam dokonca aj pri hospitalizácii niekedy aj dva krát za deň to činí dokopy 60 krát za tehu síce pár minút do tých 10 určite ale chcem sa spýtať či nemôže spôsobiť sono najme brušné v tehotenstve anomálie vo vývoji mozgu u dieťaťa alebo ohluchnutie prípadne smrť. Som 22 tt

    Dobrý deň, už som Vám na túto otázku odpovedal niekoľkokrát. Inú odpoveď, ako som Vám už písal, Vám však nedám. Nemusíte sa obávať, dnešné moderné USG prístroje sú bezpečné.