• Magnerot

    Dobry den, p.doktor. Momentalne som v 26tt. Beriem anopyrin, kvoli riziku preeklampsie a zacinam brat aj Magnerot ,lebo obcas mam krce v lytku a troska mam take napate brusko. Tak mi to dr. odporucila. Chcem sa opytat ci je vhodne tolko toho brat ci to neskodi ? Som prvorodicka. Dakujem.

    Dobrý deň, užívanie Anopyrínu, ako aj magnézia v tehotenstve je veľmi časté. Tehotenstvu neuškodíte, nemusíte sa obávať. Anopyrin užívajte podľa odporúčaní, magnézium môžete užívať aj v dávke 3x1 tabletka denne. Odsledujte si to.