• Maltofer

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa spýtať, či užívanie Maltoferu v 27tt tehotenstva je bezpečné (predpísané pre hraničnú anémiu). Takisto sa chcem spýtať, či aj nystatin vaginálne tablety neohrozujú plod (predpísané pre mykozu).
    Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, oba spomínané preparáty sú v danom týždni tehotenstva bezpečné. Nemusíte sa obávať.