• Duofilm

    Dobry den,

    dojcim svoje 20 mesacne dieta cez den i v noci. Vytvorilo sa mi na pate kurie oko. Mozem nan pouzit Duofilm pero? V letaku nie je ziadna info ohladom toho. Dakujem pekne.

    Dobrý deň, aj keď sa u dojčiacich žien sa preparát Duofilm neodporúča, ak sa spomínaný preparát použije u dojčiacej ženy, roztok nemá prísť do kontaktu s oblasťou prsníkov. Pôsobí však lokálne, takže ak si ho budete aplikovať na pätu, nebude to mať žiadny vplyv na kojenie.