• Bazalkove pesto

    Dobrý deň chcem sa len spýtať či môžem cestoviny s pestom čítala som niekde že tehotné by sa bazalke a pestu mali vyhýbať ale chcem len vediet ci si môžem dať jednu porciu. Ďakujem som 17+0 tt

    Dobrý deň, bazalkové pesto v tehotenstve môžete konzumovať v primeranom množstve. Ak ho nebudete konzumovať vo veľkých dávkach a často, neuškodí Vám.