• Krvácanie z nosa

    Ešte otázka k tomu krvácaniu na poradňu idem budúci týždeň v utorok stačí to krvácanie z nosa riešiť na poradni alebo treba to riešiť hneď lebo tá trombofilia znie horovo?

    Dobrý deň, skúste najprv zmeniť preparát magnézia a ak sa bude krvácanie opakovať, bude potrebné to riešiť. Určite však krvácanie z nosa Vášmu obvodnému gynekológovi spomeňte. Netvrdím, že sa u Vás musí jednať o trombofílny stav, nemusí sa vôbec jednať o nič závažné. Takto sa naozaj nedá bližšie objektívne vyjadriť.