• Krvácanie z nosa

    Dobrý deň pán doktor od včera sa mi spustilo krvácanie z nosa nič masívne ale dávam si na to ascorutin raz za deň môžem si dať do nosa surgispon? Ďakujem

    Dobrý deň, Ascorutin môžete užívať v dávke 3x1 tabletka denne. Pri opakovaných, či silných krvácaniach z nosa by som pátral po príčine, či sa u Vás v tehotenstve nerozvíja trombofílny stav alebo trombogénna porucha. Je to však otázka pre hematológa. Surgispon je iba vstrebateľná želatínová špongia, ktorá príčinu krvácania nevyrieši, nepoškodí Vám však.