• Escapelle

    , Autor: Radka78

    Dobry den, mam otazocku.Pred 12timi dnami som si musela vziat tabletku Escapelle. Zobrala som ju vcas do 72 hodin. Menstruaciu som mala od 29.3. a 6.4 bol pohl.styk. Po tejto tabletke som na 6ty den zacala spinit az sa to rozbehlo do menstruacie. Regulernu menstruaciu som mala dostat az cca o tyzden neskor.
    Moja otazka znie, mam toto brat ako menstruaciu a dalsiu ocakavat az dalsi mesiac?Alebo si mam este pre istotu urobit tehotensky test,ci tabletka skutocne zaucinkovala.Dakujem.

    Dobrý deň, medzi najčastejšie vedľajšie účinky preparátov núdzovej antikoncepcie je znepravidelnenie menstruačného cyklu, nepravidelné špinenie, či krvácanie. Nie je zaručené, že sa menštruácia dostaví o mesiac od posledného krvácania. Za predpokladu včasného užitia tabletky núdzovej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Odsledujte si to.