• Bolesti po vyšetrení

    , Autor: Florencia 5

    Chcem sa ešte aj tak radšej spýtať nadviazať na to tlačenie na brucho veľmi mi tlačil na brucho keď robil ten brušný ultrazvuk na pohotovosti sa vyjadrili že bolo zbytočne robiť brušný aj vaginálny keď cez brucho bolo slabo vidieť ani na pohotovosti sa im nepodarilo zamerať to bábätku CEz brucho a oni jemne pozerali. Strašne mi ráno predtým tým ultrazvukom tlačil doktor na brucho aby vôbec niečo videl keďže som 11+3 tt bolo mi aj na pohotovosti povedané že nemal tak silno tlačiť od vtedy mam silné bolesti a ťažko naozaj ten tlak n mohol poškodiť plod placentu alebo ublížiť dieťaťu? Ďakujem.

    Dobrý deň, nie, USG vyšetrením cez brucho sa nepoškodil chorión, ani to nemalo vplyv na maternicu, či samotný plod. Príčin bolestí môžete mať viacero, môžu Vás bolieť svaly prednej steny brušnej, ťažko povedať. Najvhodnejšie je sa pýtať v prípade nejasností priamo lekárov, ktorí sa Vám k tomu vyjadrujú pri vyšetrení. Ja sa Vám neviem k tomu takto na diaľku vyjadriť.