• Bryndza

    , Autor: Florencia 5

    Dobrý deň môžem jesť bryndzové halušky ak je bryndza pasterizovana a aj smotana? Všetko je z obchodu a je to pasterizovane? A môžem lyofizovane jahody? Objednala som ich zo sveta plodov pre tehotné ale radšej sa opýtam ďakujem.

    Dobrý deň, áno, môžete konzumovať všetky pasterizované produkty, ako aj lyofilizované jahody.