• EKG holter

    , Autor: nisa

    Dobry deň,

    Je použitie EKG holter na 24 hodín bezpečne v 8 týždni tehotenstva? Nemôže to nejako uškodiť?

    Taktiež vykonanie ultrazvuku mojich orgánov obličky pečeň žlčník? Sú možné nejaké komplikácie tehotenstva spôsobené týmto ultrazvukom?

    Veľmi pekne dakujem za odpoveď.
    S pozdravom

    Dobrý deň, áno, použitie EKG holtera je počas tehotenstva možné, rovnako tak nie je problém ani USG vyšetrenie brušných orgánov. Nebude to mať vplyv na tehotenstvo, nemusíte sa obávať.