• Vysoké hcg

    Dobrý deň, hľadala som všade ale chcem vedieť viac tak píšem aj tu.
    16.den po vklade 5 dnoveho embrya mi vyšla dosť vysoká hodnota hcg - 9800 , na ultrazvuku zatiaľ bolo vidno gestacny vak vo veľkosti 0,6cm, navrhnutá kontrola o týždeň. Vo všetkých tabuľkách som dosť vysoko nad normálom.
    Nie je to problém keď je takéto vysoké hcg na začiatku? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, predpokladám, že Vám boli podané aj rôzne injekcie na podporu uhniezdenia, takže beta HCG máte podľa mňa zvýšené z toho. Je to však skôr otázka pre lekárov centra asistovanej reprodukcie, ktorí sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť. Postupujte podľa ich odporúčaní.