• Bolest v podbrušku

    , Autor: NIANA

    Dobrý deň, včera sme malý s priateľom, sex trosku rýchlejší a tvrdši som v 27tt a od vcera ma boly podbrusko bojim sa ci sa nieco nestalo nekrvacam nešpinim dieťa cítim cely deň

    Dobrý deň, nemuselo sa stať nič. Je možné, že máte len podráždené a natiahnuté väzy závesného aparátu maternice. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.