• Uhniezdovanie

    , Autor: lieno

    Dobrý deň, ako som vám minule pisala s priateľom sme mali nechránený styk počas plodných dni, viackrát. A pár dní už pociťujem bolesť v podbrušku a teplotu mám 37. Môže to byť uhniezdovanim? Ďakujem

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Príčin mierne zvýšenej teploty môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa však tehotenstvo nedá vylúčiť. Odsledujte si to.