• Kúpanie v bazéne v 17 tt

    , Autor: Mice169

    Dobrý deň. Čítam rôzne názory na internete, tak sa pýtam radšej odborníka, je bezpečné kupanie v bazéne v 17tt? Nemám žiadne ťažkosti, akurát v 8tt mi bol zistený hematóm ktorý sa už vstrebal... Ďakujem za odpoveď ????

    Dobrý deň, samotné kúpanie v bazéne je bezpečné. Do vody však určite neskáčte, ani sa do nej nehádžte. Po dokúpaní sa je vhodné si preventívne aplikovať, najlepšie večer pred spaním, vaginálne probiotikum na úpravu pošvovej mikroflóry.