• Tvorba mlieka

    , Autor: Dzumpula

    Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné, že som tehotná, ak sa mi znova začalo tvoriť mlieko rok od kedy som prestala dojčiť a mlieko sa mi doteraz netvorilo? Takto isto som zistila, že som tehotna aj počas druhého tehotenstva.

    Dobrý deň, príčin tvorby materského mlieka môže byť viacero. Tehotenstvo sa vylúčiť tiež nedá, najmä za predpokladu nechráneného pohlavného styku. Vhodné je navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení zúži možné príčiny, odporučí ďalšie vyšetrenia a stanoví ďalší postup.