• Tvorba mlieka 1rok a 9 mesiacov od ukončenia dojcenia

    , Autor: Lenkaasimkova

    Dobrý deň, rada by som vás poprosila o radu. Pred rokom aj 9 mesiacmi som prestala dojčiť lebo som mala malo mlieka. Mlieko mi však aj po teda skoro 2r úplne nezmyzlo pri stlačení prsníka mam stále par kvapiek. V poslednej dobe sa mi v pravom prsníku zdá ze sa mi ho začína tvoriť viacej po stlačení až vystrekne mlieko. Je to prosím v poriadku upraví sa to samé? Mam navštíviť gynekológa alebo sú dáke voľnopredajné lieky. Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, je vhodné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám vystaví výmenný lístok na USG prsníkov. Pri negatívnom náleze Vám vie predpísať lieky na zastavenie tvorby mlieka. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.