• Zltkasty vytok

    , Autor: Nikuskas

    Dobry den, v juni som porodila svoje 2. babatko, este ho dojcim, v decembri/januari mi gynekolog hovoril ze by uz mohla prist menstruacia…ta vsak zatial neprisla a uz 4 dni mam zltkasty vytok, bolesti v podbrusku a pocit ako pred menstruaciou(unava, bolest podbruska, krizov)…pred cca mesiacom sme mali nechraneny pohlavny styk s muzom…mozem byt prosim tak skoro uz 3. krat tehotna…dve predosle boli sekcie…dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň, áno, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Na otehotnenie nie je potrebná menštruácia, ale ovulácia, ktorá môže prebiehať aj bez toho, aby žena menštruovala. Menštruačný a ovulačný cyklus sú dva samostatné cykly. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.