• Test

    , Autor: Kikuskaaaa

    Dobrý deň, dnes mi mešká menzes 11tx deň spravila som si ráno test kde bola slabá druha čiarka ale viditeľná voľným okom, ide o tehotenstvo?

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Ak sú na tehotenskom test prítomné dve čiarky, ste pravdepodobne tehotná. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva, ako aj v prípade nejasností alebo ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.