• Alkohol v 5. az 11.dni po oplodneni

    , Autor: Jana222

    Dobry den, prosim Vas, nie som si ista ohladom mozneho tehotenstva, je mozne, ze som momentalne v 5.dni po oplodneni, maximalne vsak v 11.dni po oplodneni. Je to velmi skore stadium, test este neukazuje vysledok. Uskodilo by to plodu, keby som si vypila trochu vina alebo trochu tvrdeho v takomto stadiu tehotenstva? Sme na dovolenke a konecne som prestala kojit, tak preto sa pytam. Dakujem.

    Dobrý deň, malé množstvo alkoholu tehotenstvu neuškodí. Pravidelná konzumácia väčšieho množstva alkoholu by však mohla spôsobiť poškodenie plodu.