• Germicidny ziaric, vplyv na plod

    , Autor: merryy

    Dakujem,
    moja obava vsak suvisi prave s tym, ze sa jedna o stary typ 'otvoreneho' germicidneho ziarica, ktory sa ma pouzivat bez pritomnosti ludi v miestnosti.
    Nevsimla som si vsak, ze lampa svieti, pretoze bola umiestnena na druhej strane stenoveho vyklenku (bez priameho ziarenia na mna).
    Jaja

    Dobrý deň, aj tak si myslím, že ak aj došlo ku krátkodobému vystaveniu pôsobenia germicídneho žiarenia, navyše bez jeho priameho žiarenia, vplyv na tehotenstvo to mať nebude.