• Meggy455

    , Autor: Meggy455

    Dobrú deň test ukázal že som v 2 až 3 týždni a menštruácia mi meška us 4 dní. A keď tak moja sestra to mala tiež takto a dr ju hneď vypísal na PN lebo robila prácu ťažkú a ja to isté robím a keďže jej gynekológ je starší a skúsenejší dal ju hneď na PN tak prečo by môj gynekológ nemal to isté spraviť keďže som uz raz potratila to tiež povedal že mám chodiť do roboty a nedal ani papier nič a skončilo to ako to skončilo

    Dobrý deň, ak už máte v anamnéze jeden potrat a pracujete v rizikovom prostredí a na rizikovom pracovisku, je na Vašom obvodnom gynekológovi, aby Vás prípadne vypísal.